5 Nisan’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Skeçleri hazırlamak için gecelerini gündüzlerine katan BKM ekibinin bunca zamanı birlikte geçirirken aralarında filizlenen aşklar da oluyor elbette. Bu filizlenen aşklardan bir tanesinin sonu ise nikah masasında sona erdi. ÇGH 2 oyuncusu Taha Karcı ve Didem Ruhi birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı!

2. Yalı Çapkını dizisinin Pelin’i Buçe Buse Kahraman, dizide Seyran ve Ferit arasında sık sık girdiği için sosyal medyada sürekli nefret söylemlerine maruz kalıyordu. Geçtiğimiz günlerde doğum günü olan oyuncu ‘Kansersiz Yaşamı Derneği’yle beraber bir doğum günü bağış kampanyası yaptığını duyurunca sosyal medyadan gelen tepkiler yok artık dedirtti!

3. Ekranlardan tanıdığımız yüzlerin elbette bizim bilmediğimiz özel hayatları var. Kanıt dizisiyle tanıyıp sevdiğimiz Prof. Dr. Sevil Atasoy’un kendi hayatıyla ilgili yaptığı itirafı ise hiçbirimiz tahmin etmemiştik!

4. Kısmetse Olur programıyla hayatımızın adeta merkezine giriş yapan Melis Buse Betkayan, bir süre önce evli TikTok fenomeni Reşit Bozdağ ile ilişki yaşamaya başladı. Şiddet, ihanet, iftira ve şantajlarla dolu bir ilişki yaşayan Melis ile Reşit’in tartışmasına teyze Ayten ve sosyal medya fenomeni Dilan Polat dahil oldu! Reşit Bozdağ, Melis’in Dilan’ın kocası Engin ile birlikte olduğunu iddia etti!

5. Bir partiden milletvekili adaylığı teklif edildiği konuşulan Haluk Levent konuya dair yaptığı açıklamayla gündem oldu!

6. Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin ardından Fazıl Say’ın Twitter hesabında yaptığı Ali Koç’a yönelik paylaşım olay oldu. Sosyal medyada herkesin dikkatini çeken paylaşım sonrası bir tepki de ünlü pop şarkıcı Sinan Akçıl’dan geldi. Akçıl, hem Twitter hem Instagram hesabında Fazıl Say’ın paylaşımını alıntılayarak “Sakinleş, germe bizi.” yazdı!

7. Ünlü oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu, geçtiğimiz sene Ceyhun Ergin’le dünya evine girmişti. Almanya’da sadece bir törenle evlenen ünlü oyuncu 18 Ocak’ta ise anne olduğunu duyurmuştu. Leyla Lydia Tuğutlu, oğlu Evren Deniz’in ilk fotoğrafını paylaştı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir