Okul çıkışına geldi: 12 yaşındaki çocuk 16 yaşındaki çocuğu bıçakladı

Bursa’da ortaokul öğrencisi 12 yaşındaki Berat A., okul önünde tartıştığı lise öğrencisi 16 yaşındaki Yusuf E.’yi bıçakla kalçasından yaraladı. Olay, çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

DHA’nın haberine göre, olay önceki gün Yıldırım ilçesi Fidyekızık Mahallesi’nde meydana geldi. Lise ve ortaokulun aynı bahçe içerisindeki binalarda eğitim verdiği okulda, öğrenciler arasında tartışma çıktı. 6’ncı sınıf öğrencisi Berat A. ile 10’uncu sınıf öğrencisi Yusuf E. arasındaki tartışma, diğer öğrencilerin ve öğretmenlerin müdahalesi ile sonlandı.

OKUL ÇIKIŞINA GELDİLER, KAVGA ETTİLER

Okul çıkışında yan yana öğrenciler arasında çıkan tartışma bu kez kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Berat A., yanındaki bıçak ile Yusuf E.’yi kalçasından yaraladı. Yusuf E., çağırılan ambulansla Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yusuf E.’ye ayakta müdahale edilirken, Berat A. ise ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Bu arada olay, çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde sokakta karşılaşan öğrencilerin tartıştığı, araya giren bir kişinin Yusuf E.’yi tekme atarak uzaklaştırmaya çalıştığı, Berat A.’nın da tekme atıp, elindeki bıçağı savurarak Yusuf E.’yi kovaladığı görüldü. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir